Mersin Araç Kiralama

MERSİN ARAÇ KİRALAMA

Mersin araç kiralama hizmetleri, bir kültür şehri olan Mersin’e gelenlerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesidir. Sıcağı ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Mersin’e gerçekleştireceğiniz ziyaretlerin çok daha konfor dolu olmasını istiyorsanız Mersin araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Aylık ya da yıllık olarak anlaşma yapabileceğiniz Mersin araç kiralama firmalarından günlük olarak da araç kiralamak mümkündür. Bu sayede önemli ölçüde bütçeden tasarruf edersiniz. Son derece ekonomik olan bu araçları ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar süreliğine kiralayabilirsiniz. Eğer şirket olarak direkt filo kiralama hizmetine başvurmak istiyorsanız Mersin araç kiralama firmaları tarafından sunulan otomobiller, şirket varlıklarınız arasında sayılmadığı için de oldukça avantajlı olur. Sabit ücretler ödeyeceğiniz kirada toplu para çıkışı yapmadan bütçenizi sarsmazsınız. 

Mersin Araç Kiralama Hizmetlerinde Banka İşlemleri Yok

Mersin araç kiralama işlemlerini birkaç dakikada tamamlayabilirsiniz. Banka kredi limitini etkilemeyen araç kiralama hizmetleri, bilançonuzun güçlü görünmesine yardımcı olur. Kira bedelleri mali borçlarınız arasında görülmediği için de finansal açıdan ekstra avantajlarla kolaylık sağlarsınız. Araç yenilemek isteyenler içinde oldukça avantajlı olan Mersin araç kiralama hizmetleri, belirli dönemlerde firmalar tarafından araçlar yenilendiği için kolay bir şekilde istediğiniz aracı denedikten sonra satın almanız için bir kapı açar. Dilediğiniz zaman kiraladığınız aracı değiştirme imkanı sahip olabileceğiniz Mersin araç kiralama hizmetlerinde manuel, otomatik araçlar arasında tercihte bulunabilir, bunun yanı sıra üst modellere geçme ve yakıt tercihine de bulunabilirsiniz. Dilediğiniz zaman tercihlerinizi değiştirebileceğiniz Mersin araç kiralama firmalarından filo kiralama hizmetleri almanız durumunda indirimden de faydalanmanız mümkündür.

 

Mersin Araç Kiralama Hizmetleri Size İyi Gelecek

Mersin araç kiralama hizmetleri hem bireysel hem de kurumsal kiralayıcılar için oldukça avantajlıdır. Muhasebede gider olarak göstere bileceğiniz filo kiralama hizmetleri sayesinde KDV indiriminden faydalanabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz araçlar, motorlu taşıtlar vergisinden muaf tutulur. Diğer bir değişle kiralama bedelinin içinde bulunan motorlu taşıtlar vergisi sayesinde bütçenizi sarsmadan kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer filo kiralama işlemini tercih ediyorsanız taşıtlar vergisini gider olarak gösterebilir ve vergiden de düşebilirsiniz. Araç bakım ödemesi gibi ekstra giderlerin bulunmadı Mersin araç kiralama firmaları sayesinde net ücretler vardır. Bu sayede kiralama süreci sonrasında ekstra bir gider ile karşılaşmazsınız.

Neden Matcar Rental?

Araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyarsam neden Matcar Rental firmasını tercih edeyim? Diye düşünebilirsiniz. Bu noktada hizmet kalitemizin ve önce müşteri anlayışımızın bizi tercih etmeniz için en önemli sebepler olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlayışlarımız nedeni ile müşterilerimizin araç kiralaması sırasında onlardan hiçbir depozito ücreti istemeyiz. Karşılıklı güvenin ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket ederiz bu noktada sizden herhangi bir depozito, çek veya senet istemeyiz. Bunun yanında kiraladığınız araç ile sınırsız kilometre yapmanıza olanak tanırız. Herhangi bir aşım ücreti almayız. Fazla kilometre yapmışsınız diye sizden ekstra bir ücret talep etmeyiz.

Tatil sırasında zaman kaybetmemeniz için havaalanları da dahil olmak üzere birçok noktadan araç teslimini yaparız. İstediğiniz noktadan rezervasyon almanız şartı ile aracınızı teslim ederiz. Dönüş yolunda da yine aynı noktadan aracı sizden geri alırız. Bu sayede ekstra bir zaman kaybetmemenizi sağlarız.

Bunun yanında sadece iyi yanlarınızda değil kötü yanlarınızda da yanınızda dururuz. Olası bir kaza veya arıza durumunda 7/24 ulaşabileceğiniz ekibimiz sayesinde tüm sorunlarınızı gideririz. Uzman ekinimiz gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılar. İhtiyaç olması halinde kiraladığınız araç yerine ikame araç verilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır.Kiralama Koşulları Kiralama Sözleşmesi İptal ve İade Politikası KVKK Aydınlatma Metni Acente Giriş
WhatsApp Viber call