İstanbul Araç Kiralama

İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA

Günümüzde araç kiralamak, araç satın almaktan çok daha avantajlı duruma gelmiştir. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’da belirli bir süreliğine kalacaksınız İstanbul araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Turistik gezi veya iş gezisi gibi farklı amaçlar için ziyaret edebileceğiniz İstanbul’da trafik karmaşasında bir de toplu araçlar arasında mekik dokumak istemiyorsanız İstanbul araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Gezi amaçlı olarak ziyaret ettiğiniz edeceğiniz İstanbul’da Topkapı Sarayı, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet Cami, Yere Batan Sarnıcı, Ayasofya, Kapalı Çarşı, Galata Kulesi gibi birçok yere kiralayacağınız araçlar ile ulaşabilirsiniz. İstanbul araç kiralama hizmetleri sayesinde zaman ve mekan kısıtlaması olmadan istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Araç Kiralama ile Stressiz Yolculuklar

Özellikle trafiğin yoğun olmadığı saatlerde yola çıkmak ve tanımadığınız insanlarla aynı araçla yolculuk etmek zorunda kalmadan kolayca varış noktasına ulaşmak size de iyi gelecek. Dolmabahçe Sarayı, İstanbul Boğazı, Eminönü, Gülhane Parkı ve Aya İrini kilisesi gibi birçok farklı noktaya kiralık aracınız ile mutlulukla ulaşın. Sadece belirli bir süreliğine İstanbul’a gelenler için değil, aynı zamanda İstanbul’da ikamet edenler için de oldukça avantajlı olan İstanbul araç kiralama hizmetlerinin birçok artısı vardır. İstanbul araç kiralama hizmetlerine ulaştıktan sonra aracın kaskosu, sigortası, bakım ve onarım masrafları, yazlık ve kışlık lastik değişimi gibi hiçbir problem ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tüm bu işlemler İstanbul araç kiralama hizmet sağlayıcısı tarafından karşılanır. Siz sadece aracınıza yakıt koyarak istediğiniz noktaya kolayca ulaşırsınız. 

İstanbul Araç Kiralama ile Lüks Araçlara Kolayca Ulaşın

İstanbul araç kiralama hizmetlerine sahip olarak Kız Kulesi, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Süleymaniye Cami, Eyüpsultan Cami ve Mısır Çarşısı gibi gezilecek birçok farklı noktaya konfor içerisine ulaşabilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde gereksinim görmeniz durumunda farklı marka ve lüks model araçlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İstanbul trafiğinde sahip olduğunuz aracın kilometresinin katbekat artarak değerinin düşmesi istemiyorsanız İstanbul araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Hem turistler hem de yerliler açısından oldukça avantajlı olan İstanbul araç kiralama hizmetleri, önemli ölçüde hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır. 

Neden Matcar Rental?

Araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyarsam neden Matcar Rental firmasını tercih edeyim? Diye düşünebilirsiniz. Bu noktada hizmet kalitemizin ve önce müşteri anlayışımızın bizi tercih etmeniz için en önemli sebepler olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlayışlarımız nedeni ile müşterilerimizin araç kiralaması sırasında onlardan hiçbir depozito ücreti istemeyiz. Karşılıklı güvenin ne kadar önemli olduğunu bilerek hareket ederiz bu noktada sizden herhangi bir depozito, çek veya senet istemeyiz. Bunun yanında kiraladığınız araç ile sınırsız kilometre yapmanıza olanak tanırız. Herhangi bir aşım ücreti almayız. Fazla kilometre yapmışsınız diye sizden ekstra bir ücret talep etmeyiz.

Tatil sırasında zaman kaybetmemeniz için havaalanları da dahil olmak üzere birçok noktadan araç teslimini yaparız. İstediğiniz noktadan rezervasyon almanız şartı ile aracınızı teslim ederiz. Dönüş yolunda da yine aynı noktadan aracı sizden geri alırız. Bu sayede ekstra bir zaman kaybetmemenizi sağlarız.

Bunun yanında sadece iyi yanlarınızda değil kötü yanlarınızda da yanınızda dururuz. Olası bir kaza veya arıza durumunda 7/24 ulaşabileceğiniz ekibimiz sayesinde tüm sorunlarınızı gideririz. Uzman ekinimiz gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılar. İhtiyaç olması halinde kiraladığınız araç yerine ikame araç verilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır.


Kiralama Koşulları Kiralama Sözleşmesi İptal ve İade Politikası KVKK Aydınlatma Metni Acente Giriş
WhatsApp Viber call