Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Matcarrental olarak, hizmetini güçlü çalışan kadrosu ve güvenilirliği ile sektörünün günlük araç kiralama hizmetleri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ticari olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde her zaman uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin yanında olmaktayız. Kesintisiz ve güvenilir hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu sebeple de araç kiralama hizmetlerimizin her adımında profesyonelliği ön planda tutuyoruz. 
Sektöre başladığımız ilk günden bu yana hedefimiz sektörün içerisinde yer alan en güvenilir araç kiralama şirketleri arasında yer almaktır. Bugün ulaştığımız noktada ise hedeflerimize ulaşmış olarak;  genç araç filomuz, güler yüzlü personel kadromuz ile her daim kesintisiz bir şekilde; müşterimize  problemsiz, güvenli, rahat ve uygun fiyatlı Araç Kiralama hizmetini sunuyor olmaktan mutluyuz.
Araç kiralama hizmetlerinde müşterilerimizin isteklerine her daim önem gösteriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine maksimum düzeyde cevap verebilmek ve profesyonel hizmeti sunabilmek için sektöre adımımızı attığımız andan itibaren çok çalışıyoruz.
Araç kiralama sektöründe müşterilerimizin taleplerine önem gösteriyor bunun için ise; en önemli istekler arasında yer alan güvenli araç seçeneklerimizi, profesyonel çalışan kadromuzu ve fiyatlandırma politikasında da uygunluğumuzu şartlar ne olursa olsun değiştirmeden devam ediyoruz.
Araç kiralama hizmetlerinin tamamında müşterilerimizden herhangi bir depozito talebimiz bulunmamaktadır.  Müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini biliyor buna istinaden sınırsız kilometre imkânı ile her daim kesintisiz hizmet sürdürmeye devam ediyoruz. Matcarrental olarak; uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerimizi, nakit ödeme imkânı ile birleştirerek, müşterilerimize kolay ödeme yapma imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin talepleri arasında yer alabilecek olan işlem iptali durumlarında da en kısa sürede işlemleri tamamlıyor, müşteri taleplerine günün her saatinde cevap veriyoruz.

 

 

Biz kimiz?

Matcarrental sektöründe araç kiralama hizmetlerini en uygun fiyata ve profesyonel adımlar ile güvenilir bir şekilde sunar.  İlk günden bugüne yapmış olduğu çalışmalar ile müşterilerinin günün her saatinde kesintisiz bir şekilde sorunsuz, güveli, uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini almasını sağlar.  Güçlü teknolojik alt yapıları, iş takipleri, profesyonel ve deneyimli çalışan kadrosu ile kiralanan araçların bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaparak her daim müşterilerin konforunu ön planda tutar. Müşterilerinin almış oldukları hizmetin her adımında memnun olmaları en önemli hedeflerindir.
Matcarrental araç kiralamada büyük değişimler yaparak, araç kiralama konforunu müşterileri ile buluşturmuş olup, müşterilerinin günlük araç kiralama taleplerini, Türkiye'nin dört bir yanında karşılar. Araç kiralama hizmeti 2000 ne yakın kendi araç filosu ve geniş tedarikçi ağı ile; kesintisiz, konforlu ve güvende olarak sunar. Matcarrental; müşterilerimizin karlılığını önemser, her koşulda memnuniyetlerine önem verir. Araç kiralama hizmetinin her anında profesyonel çalışan kadrosunun müşterilerine eksiksiz hizmet verebilmesi için, her konuda destekler ve eğitimler sunar. Müşterilerinin bu profesyonellikte eksiksiz hizmet almasını sağlar.
Matcarrental kurulduğu ilk günden bu yana uygun ve değişmeyen fiyatları ile müşteri güvenilirliğini en üst seviyede olmasını hedefler. Filosunda bulunan araçlar ile her markadan araç kiralama hizmetini sunarak, geniş araç çeşitliliği ile müşteri taleplerine her daim doğru cevap vermeyi sağlar.

 

Ne yaparız?

Yaptığımız iş ortaklıkları ile günlük araç kiralama taleplerini, Türkiye'nin dört bir yanında 2000 ne yakın kendi araç filomuz ve geniş tedarikçi ağımız ile kesintisiz bir hizmete dönüştürürüz.

Farkımız ne?

Büyük bir aile olarak rakamlar ve istatistikler ile gerçekçi hedefler üretir, ülkemizin turizm misyonuna hizmet ettiğimizin bilinciyle hareket ederiz.
Türk misafirperverliğini yaşatarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışırız. Burada sizin garantörlük yapmanızı isteyeceğiz. Müşterilerimize depozitosuz teslimat ve sınırsız kilometre hakkı sağlıyor olacağız.

Vizyonumuz

Ülkemizde, dünya standartları çerçevesinde, sürekli yenilenerek, teknolojinin gücünü de her daim arkasına alan sektörün öncü firmaları arasında olmaktır.  Sektöründe diğer kurumlar tarafından örnek alınan araç kiralama şirketi olarak tüm müşterilerimizin en yüksek kalitede hizmet alabilmeleri için sunulan hizmet ve araç kalitesini maksimum düzeyde tutmak, tüm beklentilerinin karşılandığı hizmeti vererek mutlu müşterilere ulaşmaktır. Vizyonumuz ise, sürdürülebilir bir yenilikçilik anlayışıyla her zaman daha iyisini yapmak isteyen firma olmaktır.

 

Misyonumuz

Otomotiv sektöründe araç kiralama hizmetini yüksek kalitede sunmak, ülkemizde otomotiv sektöründe daha fazla iş imkanı sunarak, istihdama destek vermek ve çalışan kadromuzun sürekli gelişimini desteklemektir. Mutlu müşterilere ulaşmaktır.

 

Kalite Hedeflerimiz

 • Tüm müşterilerimize eşit ve yüksek kalitede araç kiralama hizmeti sunmak.
 • Otomotiv sektöründe istihdam yaratmak.
 • Uluslararası standartlarda araç kiralama hizmeti vermek.
 • Ülkemizde araç kiralama hizmeti konusunda sektöründe lider konumda olmak.
 • Hizmet verdiğimiz tüm müşterilere her daim konforlu hizmeti sunmak.

Değerlerimiz

 • Güvenilir bir çalışma alanı oluşturarak, güvenilir hizmet sunmak.
 • Müşteri isteklerine uygun çalışma prensibi oluşturmak.
 • Yeniliklere açık olarak, her an yenilenebilir, genç filoya sahip olmak. 
 • Etik olan tüm kurallara bağlılık göstermek.
 • Müşteri haklarına her daim saygılı olmak.
 • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı yaratarak tüm çalışan kadrosuna mutlu bir çalışma imkânı sunmak.
 • Verimli, etkili, etkin ve sürekli olarak araç kiralama hizmetinde eksiksiz olmak.

 
Kiralama Koşulları Kiralama Sözleşmesi İptal ve İade Politikası KVKK Aydınlatma Metni Acente Giriş
WhatsApp Viber call